#1 2010-06-19 23:32:54

gaska232

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 21
Punktów :   

remis w play-off

piszę już tak w ramach formalności dla drużyny P4F która miała pytanie ale admin zamknął tam wątek.
w takim wypadku gdy macie remis na mapie a gra się na pkt (na mapy) a nie na MR powinno się rozegrać dogrywkę na tej samej mapie na zasadach MR3, 10k. Tym samym czwarta wygrana runda daje wygraną mapę. Jeśli po 6 rundach dalej jest remis to od nowa gracie MR3. Polecam poczytać regulaminy esl, cb, gb. Tam wszystko jest wyjaśnione

Offline

 

#2 2010-06-20 10:33:31

 ADMINISTRATOR

Administrator

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 103
Punktów :   
WWW

Re: remis w play-off

Najwyraźniej obydwie drużyny nie wiedziały co w tej sytuacji zrobić i po prostu wyszły. Mi tam taki wynik pasuje bo remis to remis więc obydwie drużyny muszą być jednakowo potraktowane. Idealnie się złożyło bo wypełniają lukę po nie rozegranym meczu wrc i divine.

A ty gąska już nie płacz bo widać, że troche ci żal dupe ściska, że twoja drużyna nie dostała się do finałów i teraz próbujesz za wszelką cenę udupić obydwie drużyny. Zrozum twoja drużyna przegrała uczciwie, bez żadnych nie jasności i nie ma szans na przejście do fazy finałowej. PEACE !

Offline

 

#3 2010-06-20 14:03:07

KebaB

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 24
Punktów :   

Re: remis w play-off

Fear Team, teraz chcecie grać MR3 10k? Pod koniec 3 mapy było was 4 więc wątpię byście wygrali MR3, więc możecie się nawet cieszyć że jesteście w grupie finałowej ^^
Ale rozumiem wasze oburzenie, wygraliście zaledwie 3 rundami, więc możecie mieć obawy że jednak w finale możecie z Play4Fun przegrać.


Cieszę się że  Fear Team jak i Play4Fun znalazły się z nami w finale, myślę że będzie to bardzo wyrównana rywalizacja i życzę drużyną powodzenia : )

Offline

 

#4 2010-06-20 14:12:30

NermuQ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 20
Punktów :   

Re: remis w play-off

KebaB napisał:

Pod koniec 3 mapy było was 4 więc wątpię byście wygrali MR3, więc możecie się nawet cieszyć że jesteście w grupie finałowej ^^
Ale rozumiem wasze oburzenie, wygraliście zaledwie 3 rundami, więc możecie mieć obawy że jednak w finale możecie z Play4Fun przegrać.

No właśnie byliśmy w 4 a i tak ugraliśmy na remis. To znaczy, że gdybyśmy byli w 5 to byśmy chyba wygrali nie? xd

Offline

 

#5 2010-06-20 21:09:53

gaska232

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 21
Punktów :   

Re: remis w play-off

adminie czy jak tam cię mam nazywać. ja po prostu zaproponowałem ci pewne rozwiązanie a że się nie zgodziłeś to ani mnie to grzeje ani ziębi- szczególnie że liga jest bez nagród.

A to że nie znasz "swojego" regulaminu to po prostu śmiech z ciebie.

co do naszej przegranej to była jak najbardziej uczciwa choć mogliśmy to wszystko tak "ustawić" że i tam byśmy dostali w.o ale nam nie o to chodzi.

Życzę powodzenia wszystkim drużyną choć liczę na ns2k

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl