#1 2010-06-25 20:55:26

PLAY-4fun.net

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 14
Punktów :   

P4F.net vs NS2K

Nasza drużyna doznała porażki 0:2 z NS2K. Lecz mamy wątpliwości co do uczciwej gry drużyny przeciwnika. Prosimy o sprawdzenie nagrań z HLTV.

http://play-4fun.net/hl-down/p4f-vs-ns2k(2).zip

Pozdrawiam i proszę o dokładną weryfikację.

Ostatnio edytowany przez PLAY-4fun.net (2010-06-25 20:55:53)

Offline

 

#2 2010-06-25 21:17:30

KebaB

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 24
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

1. ns2k - P4F
2. 17.00 25.06.010
3. 2:0 ns2k>win
4. de_tuscan de_inferno
5. P4F ma
6.  http://img204.imageshack.us/gal.php?g=d … o0066s.png

Offline

 

#3 2010-06-26 00:28:19

KebaB

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 24
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

Nie wiem co chcecie znaleźć na tych demkach ale możecie je oglądać, zapewniam iż całe ns2k grało fair play bez żadnych wspomagaczy. Bardzo dobrze znam wszystkich graczy z rl i na pewno nikt nie odważył by się włączyć 'wh' ani żadnego innego 'czita'. Grę traktujemy poważnie, mamy ambitne plany co do naszego klanu więc zapewniam was jeszcze raz ns2k nie używa wspomagaczy.

Offline

 

#4 2010-06-26 10:52:12

phjaxi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

chce widziec 5 stron z worda o tym jak gramy ;o

Offline

 

#5 2010-06-26 11:05:43

PLAY-4fun.net

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

Oto podejrzane akcje i ich częściowe opisy:

INFERNO:
2:29 - phjaxi
3:45 - phjaxi (śmiesznie się wychyla, jeszcze nie wyszedł a nagle się chowa)
7:15-7:45 - phjaxi (ciekawa akcja ogółem)
11:46 - phjaxi (perfekcyjny skan dwoma strzałami przez żaluzję w głowę)
18:50-18:56 - phjaxi
19:40 - phjaxi (ers szedł po cichu, phjaxi wyszedł odrazu i strzelał)
22:44-23:03 - Freezy
23:45-23:49 - phjaxi (wiedział kiedy spalić scrolla, patrzył się śmiesznie w ścianę, zobaczył ich przez ścianę i uciekł w łącznik)
26:34-26:39 - phjaxi (kolega robi BH i zatrzymuje się odrazu przy ścianie której stoi ers i go zabija)
27:55-28:04 - phjaxi (idzie crs po cichu i odrazu kucnął szybciej niż crs, wyszedł i go zabił)
28:34-28:39 - phjaxi (Widzi, że ma na pochylni przez ścianę AWP i się cofnął, kiedy nasz się odwrócił to odrazu wyszedł i go zabił)
2:26 - 2:31 - KeBaB (Przez ścianę widzi, że nasz wbiegł do biblii, jak juz wszedł, to się wychylił i strzelił mu 4strzałową głowę)

Offline

 

#6 2010-06-26 12:04:54

phjaxi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

kolego, ale ja mam ducka na ctrlu ;<

Offline

 

#7 2010-06-26 12:37:25

eXt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 7
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

Niby dlaczego po przegranej na de_tuscan'ie we wcześniejszym meczu 13:0 nie było żądnych zastrzeżeń, a teraz ugraliście jakieś rundy z czego powinniście być zadowoleni, ponieważ wynik poprawiony. To, że przegraliście i posyłacie w nasze strony nie miłe oskarżenia o to że używamy wspomagaczy świadczy tylko o Was.

Chciałem też tutaj zacytować raport z waszej strony z meczu w 3 kolejce:

"HLTV: http://play-4fun.net/hl-down/p4f-vs-ns2k.zip

Raport z meczu:

Nasza drużyna w tym meczu doznała sromotnej porażki. No niestety nie wyjdziemy z grupy z kompletem punktów, ale 6pkt to zawsze coś. Już na samym początku meczu zauważyliśmy, że przeciwnik gra naprawdę dobrze. Wynik na mapie de_tuscan mówi sam za siebie. Na naszym de_inferno próbowaliśmy postawić jakikolwiek opór, ale niestety przeciwnicy byli lepsi. Duże gratulacje dla ekipy No Skill To Kill za piękną grę i życzmy powodzenia w dalszych rozgrywkach. Już na pewno wiemy, że również w tych rozgrywkach finałowych będziemy uczestniczyć. Good Game!"

Pogrubione zdanie mówi o nas co innego. Tak szybko zmieniacie zdanie?

Sądząc po waszym czasie spędzonym na tej grze, znakomitych sponsorach i stronie internetowej myślałem, że jesteście bardziej inteligentni i ogarnięci.. jednak pozory mylą

Cóż z mojej strony to wszystko i życzę drużynie P4F dalszych sukcesów, a nam z powodu dobrego skila i SŁUCHU i LOGICZNEGO MYŚLENIA i WSPANIAŁEGO INFA OD KOLEGÓW JAK PADNĄ - nie zabierajcie zwycięstwa gdyż będzie to nie uczciwe.

Pozdrawiam.

Ps: jesteśmy młodymi graczami. Nasz wiek to 12/14/15 lat. Nie świadczy to o tym że musimy słabo grać lub nie pokonywać ludzi którzy grają po ~~6lat...

Oglądałem te wasze wyznaczone akcje i powiem wam, że nie ma w nich nic dziwnego i po prostu śmiać mi się chce... hahahahah

Na akcji Freezy'ego wszystko słychać i widać ;]

Ostatnio edytowany przez eXt (2010-06-26 12:58:05)

Offline

 

#8 2010-06-26 13:02:56

KebaB

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 24
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

Oto nasza, prawdziwa wersja, to jest żenada jeszcze z takim czymś się nie spotkałem : o



2:26 - 2:31 - KeBaB (Przez ścianę widzi, że nasz wbiegł do biblii, jak juz wszedł, to się wychylił i strzelił mu 4strzałową głowę)
KebaB Słyszę że "wasz" wchodzi do bibli, idę po cichu by mnie  nie usłyszał, gdy wychodzę za ścianę widzę przeciwnika do którego strzelam

2:29 - phjaxi - KebaB daje info że wchodzą do bibli

3:45 - phjaxi (śmiesznie się wychyla, jeszcze nie wyszedł a nagle się chowa) - dostał info od exta że przeciwnicy idą od respa, wychyla się aby sprawdzić czy są na tyle blisko


7:15-7:45 - phjaxi (ciekawa akcja ogółem) kampił w rogu przy pace bo dostał info od KebaBa i Freezego że  są od bs-a, ext ich zabił zabrał pakę, patrzył z zoomem do bibli ponieważ dostał info od n0exista że jest w bibli

11:46 - phjaxi (perfekcyjny skan dwoma strzałami przez żaluzję w głowę) dostał info od KebaBa że przeciwnik jest w żaluzjach, widać przeciwnika


18:50-18:56 - phjaxi chwilkę wcześniej widział że przeciwnik wchodził na "matrixa" kampił przy pace

19:40 - phjaxi (ers szedł po cichu, phjaxi wyszedł odrazu i strzelał) phjaxi sprawdził czy ktoś może idzie, tu sprawdza się szybkość phjaxiego, od razu nie nacelował na przeciwnika, nie trafił 2-ma pociskami.

22:44-23:03 - Freezy - tu nie rozumiem waszego oburzenia.
Gdy Freezy jest na respie CT widać jak Magik wchodzi na "matrixa"22:38, z perspektywy Freezyego widać Magika który jest za skrzynką , z perspektywy Magika również widać Freezyego lecz nie wiem czemu Magik nie strzelał
na fragu pvl widać iż Freezy od razu nie strzelał, sprawdził kampę zobaczył przeciwnika lecz odsunął myszkę, za późno doszło mu to do mózgu iż jest tam przeciwnik, lecz zaraz wrócił myszką i zabił
crs zabił Kebaba, Freezy dostał info i również go slyszł, rozbrajał, crs zaczął strzelać, Freeze wyskoczył no i strzelał, widać go było

23:45-23:49 - phjaxi (wiedział kiedy spalić scrolla, patrzył się śmiesznie w ścianę, zobaczył ich przez ścianę i uciekł w łącznik) wyszedł by sprawdzić czy jest ktoś na "poszce" spalił scrola bo właśnie mogło być tam AWP często tak robi, uciekł na łącznik ponieważ zostało mu niecałe 20HP, dostał by HE i by zginął  -  mozg ON

26:34-26:39 - phjaxi (kolega robi BH i zatrzymuje się odrazu przy ścianie której stoi ers i go zabija) zobaczył to się zatrzymał, na dodatek nie miał od razu celownika na jego ciele, musiał nacelować


27:55-28:04 - phjaxi (idzie crs po cichu i odrazu kucnął szybciej niż crs, wyszedł i go zabił)
oczywiste... w bibli patrzył na środek, nie wyszedł zę środka w stronę łącznika, to oczywiste żę bedzie z drugiej strony, popatrzył również na domek bo mógł iść przez żaluzję

28:34-28:39 - phjaxi (Widzi, że ma na pochylni przez ścianę AWP i się cofnął, kiedy nasz się odwrócił to odrazu wyszedł i go zabił)
nie wiem zabardzo o co wam tu chodzi, 28:34-28:39 phjaxi nikogo nie zabił

Ostatnio edytowany przez KebaB (2010-06-26 14:41:12)

Offline

 

#9 2010-06-26 15:16:05

gaska232

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-16
Posty: 21
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

naprawdę macie 12 lat?

Offline

 

#10 2010-06-26 16:10:19

PLAY-4fun.net

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

Gdzie w tym wszystkim logika dzieciaki ? Wy myślicie, że zamydlicie nam oczy. I owszem. Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowani i dobrze, ale nie oznacza to, że nie będziemy bronić swoich racji. A Wy.... bezczelnie grać na wspomagaczach. Dlaczego wasze pre-leader n0exist podczas rozmowy na Ventrilo drużyny Fear Team nadmiernie się jąkał ? Czyżby miał coś na sumieniu ? Twoja wypowiedz ww. KeBaBie jest chaotyczna jak żadna inna i nie zmienisz tego, bo potrafię poznać po chociażby charakterze i merytoryce pisania, czy kłamiecie czy nie. Każda racjonalnie myśląca osoba podzieli moją opinię.

Offline

 

#11 2010-06-26 16:11:30

MaGiK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: P4F.net vs NS2K

eXt napisał:

22:44-23:03 - Freezy - tu nie rozumiem waszego oburzenia.
Gdy Freezy jest na respie CT widać jak Magik wchodzi na "matrixa"22:38, z perspektywy Freezyego widać Magika który jest za skrzynką , z perspektywy Magika również widać Freezyego lecz nie wiem czemu Magik nie strzelał
na fragu pvl widać iż Freezy od razu nie strzelał, sprawdził kampę zobaczył przeciwnika lecz odsunął myszkę, za późno doszło mu to do mózgu iż jest tam przeciwnik, lecz zaraz wrócił myszką i zabił
crs zabił Kebaba, Freezy dostał info i również go slyszł, rozbrajał, crs zaczął strzelać, Freeze wyskoczył no i strzelał, widać go było

I tu KebaB teraz mnie rozwaliłeś. Wszedłem do Matrixa, lecz później z niego wyszedłem i skampiłem przy skrzynce przy wejsciu do matrixa. Wasz kolega jednoznacznie szedł i odrazu jak to widać z jego kamery patrzał się w tamto miejsce oraz mnie przeskanował. Napisałeś jeszcze ze freezy ich słyszał, odrazu patrzał za te skrzynki gdzie siedział pvl. Za szybko troche strzelił i tu niema dalej co wyjaśniać. Następnym fragiem było zabicie CRS'a tu mógł dostać info ale jak tam widać , Freezy brojił pake , crs się skradał na crtl'u i on akurat przestał i odrazu zeskanował przy ścianie gdzie jest crs. Ja nie mam nic do dodania.

Jeśli chcesz jeszcze po dyskutować o akcjach zawodnika ,,Phjaxi".

Dziękuje Dobranoc ;*

Offline

 

#12 2010-06-26 17:05:32

 ADMINISTRATOR

Administrator

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 103
Punktów :   
WWW

Re: P4F.net vs NS2K

Wasze argumenty są wiarygodne, ale nie na tyle by kompletnie zamydlić mi oczy. W ogóle po waszym zachowaniu można wywnioskować, że macie coś do ukrycia. Od razu jak pojawiła się rozpiska zaczeliście naskakiwać na Fear Team i PLAY4FUN oraz na zarząd ligi. Dlaczego? Czyżbyście czegoś się obawiali? Przecież gdybyście nie używali wspomagaczy nie musielibyście się tak bać o werdykt. W końcu  złodziejowi czapka gore

Dobra zostawmy wasze zachowanie i przejdźmy do werdyktu. Po dokładnym obejrzeniu całych rozpisek FT i P4F wraz z moderatorem stwierdzamy, że gracz „phjaxi” grał na wspomagaczu –wallhack`u. Co do n0exista nie mam jeszcze 100% pewności, ale wydaje mi się, że również grał na wh. Możliwe, że demko z tuscana wyjaśniło by całą sprawę n0exista. Do reszty graczy też mam pojedyncze podejrzenia, ale nie aż takie jak do n0exist`a.

//No Skill To Kill zostaje zdegradowane z ligi. Powód: Używanie wspomagaczy//

/CLOSED

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy morze